fbpx

שעווה להסרת שיער

מציג את כל 21 התוצאות

מוצרי קוסמטיקה

פראפין למילוי אמבט- פראפין לבנדר– פראנס ביוטי

230.00

שעווה להסרת שיער

קרם הרגעה העור אחרי טיפול שעווה ,לייזר ביאדרמיס BIADERMIS

57.00

שעווה להסרת שיער

שעווה אלסטו 800 גרם הסרת שיער

98.00

שעווה להסרת שיער

שעוות ספורטאים מתקלפת מקצועית הסרת שיער

98.00

שעווה להסרת שיער

שעווה שחורה מתקלפת 800גרם הסרת שיער

98.00
-13% הנחה לרוכשים באתר
הסרת שיער

שעווה להסרת שיער

רולר שעווה ורודה הסרת שיער

13.00

שעווה להסרת שיער

דסקיות שעווה לבנה קלדו לקוסמטיקאיות

50.00

שעווה להסרת שיער

רולר שעווה טבעי הסרת שיער

13.00
-23% הנחה לרוכשים באתר

שעווה להסרת שיער

רצועות נייר לשעווה הסרת שיער

27.00

ציוד לספא

סכיני גילוח מבית EASY PRO

88.00

ציוד לספא

הסרת שיער שעווה רולר לבנדר

13.00

שעווה להסרת שיער

שפדל עץ צר 200 יח' להסרת שיער

14.00

שעווה להסרת שיער

שעווה אלסטו 400 גרם

68.00

שעווה להסרת שיער

קלין סקין-מסיר עודפי שעווה מהגוף

38.00

שעווה להסרת שיער

שפדל עץ 100 יח' רחב להסרת שיער

14.00
-16% הנחה לרוכשים באתר

ציוד לספא

ג'ל אולטרסאונד

82.00
חדש

שעווה להסרת שיער

ערכה מחמם שעווה יחיד מונו EVOLUTION

150.00

מוצרי קוסמטיקה

סבון עץ התה

59.00

מוצרים חד פעמיים

מגן חד פעמי למחמם שעווה OVERCAP

36.00

ציוד לספא

מחמם קופסאות שעווה 800G

420.00

שעווה להסרת שיער

מחמם שעווה מקצועי דואו EVOLUTION

398.00

שעווה להסרת שיער ומוצרים נוספים

בפלוראז' מוצרים וציוד לרפואה משלימה וטיפוח תוכלו למצוא מגוון רחב של סוג שעווה להסרת שיער, בנוסף לעוד מוצרים להסרת שיער. מדובר במוצרי איכות הנבחרים על ידינו בקפידה, אותם אנו מוכרים ישירות דרך אתר האינטרנט. את הרכישה ניתן לבצע כבר עכשיו בכמה הקלקות ולקבל את המוצר המבוקש ישירות לביתכם, וכל זאת בעלויות נוחות והוגנות החוסכות לכן בהוצאות.

למה דווקא שעווה?

כידוע, בשוק ישנם מוצרים רבים ושיטות מגוונת להסרת שיער, החל מגילוח, דרך השעווה ועד למכשירים חשמליים וטיפולים בלייזר ובטכנולוגיות נוספות. אין ספק שלכל אחת משיטות אלו יש את היתרונות והחסרונות שלה, וגם לשעווה יש מאפיינים ייחודיים. נשים הבוחרות להשתמש זה עושות זאת ממספר סיבות, ובראשון השילוב שבין עלויות נוחות ובין יעילות. כך לדוגמא, שימוש בסכיני גילוח הוא זול יותר משעווה אולם השערות נוטות לצמוח במהירות ויש לבצע את הפעילות שוב ושוב. לעומת זאת, הסרה עם שעווה מאפשרת ליהנות מרגליים, ידיים, בית שחי או כל אזור אחר בגוף ללא שיערות למשך תקופה ארוכה של כשלושה שבועות. לעומת זאת, הסרת שיער בלייזר ובטכנולוגיות מתקדמות אחרות הינה אפקטיבית יותר מבחינת משך הזמן שבו צריך לחזור על הטיפול, אולם העלויות גבוהות מאוד יחסית לשעווה שהעלות שלה היא כמאה שקלים בממוצע לחבילה. 

זאת ועוד, את השעווה ניתן לבצע גם לבד בבית באופן עצמאי, ורק צריך לקרוא את ההנחיות ואת הוראות הבטיחות. אמנם יש נשים המעדיפות בכל זאת לבצע את הטיפול אצל קוסמטיקאית כדי להימנע מכאבים מיותרים או מפגיעה בנימי הדם, אולם בהחלט ניתן לעשות את הפעולות הדרושות לבד בבית. לעומת זאת, הסרת שיער בלייזר וכדומה מחייבת הגעה למכון יופי מוסמך על כל המשתמע מכך מבחינת העלויות ומבחינת השקעת הזמן.

דוגמא למוצר הנמכר באתר שלנו

דוגמא אחת מיני אחרות של שעווה להסרת שיער המוצעת באתר שלנו, היא שעווה שחורה מתקלפת המגיעה באריזה של 800 גרם. מדובר בשעווה מקצועית בה משתמשות קוסמטיקאיות בעלת יתרון ייחודי המאפשר לטפל בכל חלקי הגוף – בטן, מפשעה, רגליים, ידיים וכן הלאה. זו איננה שעווה מתקלפת הרגילה שבה מטפלים רק באזורים קטנים, אלא שעווה בעלת תכונה של גמישות ולכן ניתן ליישם אותה גם על משטחים יחסית גדולים של עד שלושים סנטימטרים. יתר על כן, היא איננה נדבקת לעור אלא תופסת רק את קצוות השיערות ולכן היא בהחלט מומלצת לטיפול הנעשה באזור רגיש כמו בית השחי, הפנים או המפשעה.

בנוסף, יחסית לשעווה ברצועות היא פחות כואבת ומכיוון שהיא מגיעה לטמפרטורות די גבוהות הטיפול בה פחות מכאיב בהשוואה לשעוות קרות, הידועות גם בתור שעוות בד, וזאת בגלל הנקבוביות הפתוחות. כאמור, היא גם לא נדבקת לעור ולכן איננה מקלפת את שכבות העור העליונות כפי שעושות שעוות עם בד, ומכאן שמי שמעוניינת לשמור על השיזוף שלה לא תפגום בתוצאות. מעבר לכך, בטיפול בשעווה שחורה מתקלפת לא צריך למרוח שמנים או קרמים כאשר מסיימים, מפני שהיא אינה משאירה דביקות על העור.

דוגמא נוספת המוצעת כיום באתר שלנו היא דסקיות שעווה לבנה קלדו לקוסמטיקאיות. מדובר בשעווה לבנה מבית המותג פראנס ביוטי, הנחשבת לטובה ביותר מסוגה עבור צרכים מקצועיים. יש לה כוח חזק במיוחד המאפשר לבצע טיפולים מהירים, יסודיים ויעילים. יש לציין היא מעולה לטיפולים בנשים וגברים שיש להם עור חזק, ואף אפשר למשוך איתה זיפים מהפנים. שעווה זו מגיעה באריזה גדולה של 500 גרם.

מוצרים להסרת שיער

כאמור, באתר שלנו ניתן להזמין באופן מאובטח, מהיר וקל מוצרים להסרת שיער מסוגים שונים. כך למשל, ניתן להזמין מאיתנו כבר עכשיו רולר שעווה טבעי להסרת שיער, רצועות נייר לשעווה הסרת שיער, רולר שעווה ורודה, סכיני גילוח איכותיים מבית איזי פרו, שעווה רולר לבנדר וקלין סקין להסרת עודפי שעווה מהעור. בנוסף, אנו מוכרים שפדל עץ, ג'ל אולטרסאונד, ערכת מחמם שעווה, מגן חד פעמי למחמם שעווה, מחמם קופסאות שעווה, מחמם שעווה מקצועי ועוד.

המוצרים שלנו משרתים לקוחות רבות, חלקן קוסמטיקאיות מקצועיות וכן נשים המשתמשות במוצרים באופן פרטי בביתן. אנו גאים לעמיד לרשותכן את מיטב מוצרי השעווה והמוצרים הנוספים להסרת שיער.

iw עִבְרִית
X
דילוג לתוכן